Heeft u extra kosten door ziekte of beperking?

De regeling extra kosten wegens ziekte of beperking is een extra geldbedrag dat u kunt krijgen, als u hogere kosten heeft wegens een chronische ziekte of een beperking.

Op 2 mei 2023 heeft de uitbetaling plaatsgevonden voor het jaar 2023.
De hoogte is € 369,00 per persoon.

Nog niet aangevraagd, maar heeft u mogelijk recht?

Heeft u een chronische ziekte of handicap en ontvangt u deze bijdrage nu niet? Ga na of u er misschien wel recht op heeft! 

Vergoeding bij extra zorgkosten

Laatste nieuws

  • Kom naar het Informatie Festival in Gorinchem!

    Op zaterdag 6 juni zijn alle Gorinchemse inwoners, van jong tot oud, van harte welkom bij De Bogerd, Vries Robbéweg 100 in de Lingewijk.

  • Nieuwe corporate video

    Wie zijn wij als organisatie? Waar staan we voor? En hoe zetten we een stap verder samen met inwoners, werkgevers en partners?

  • Avres en Stichting Leergeld blijven samenwerken

    Avres en Stichting Leergeld Alblasserwaard-Vijfheerenlanden blijven ook de komende vier jaar intensief samenwerken om kinderen uit gezinnen met geldzorgen mee te laten doen in de samenleving.